Ścisk śrubowy rękojeść z przetyczką 400x120mm Kennedy KEN5390580K KEN-539-0580K
dostępny
Cena regularna:
316,10 zł
Cena regularna:
256,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk śrubowy rękojeść z przetyczką 400x120mm Kennedy KEN5390580K KEN-539-0580K
Kennedy KEN-539-0580K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Clamping Capacity | 400 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140115286 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Supplier Part No. | 5390580K |
| Throat Depth | 120 mm |
| UNSPSC Code | 27112100 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres chwytu | 750 kg kilogram lb pound |
| Opening Capacity | 400mm |
| Długość całkowita | 500mm |
| Model, kod produktu | |
| Throat Depth | 110mm |
| Handle Material | Stal |
| Protection Features | Corrosion-resistant |
| Body Material | Stal |
| Handle Shape | T-shape |
| Body Finish/Coating | Nickel/Chrome Plated |
| Degrees of Pad Swivel | ° degree |
KEN5390580K
KEN-539-0580K
SM.CK016,177ZLNE
Narzędzia Cromwell