Ścisk stolarski średni G 10" Kennedy KEN5392100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
296,60 zł
Cena regularna:
241,14 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski średni G 10" Kennedy KEN5392100K
Kennedy KEN-539-2100K
Ścisk stolarski średni G 10"
KEN-539-2100K
Opis produktu
Ściski z antyobrotową ramą żebrową. Dla rzemieślników, warsztatów, garaży, stolarzy itd.Maksymalne obciążenie’
Tylko informacyjnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115484 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 250mm |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 440 |
| Waga całkowita | 5.65 |
| Szerokość całk./opak. | 220 |
| Nr produktu | KEN-539-2100K |
| Throat Depth | 123mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 5.1 kg |
KEN5392100K
SCISK STOLARSKI SREDNI G 10" Kennedy
KEN-539-2100K
SM.CK016,241,7ZLNE
Narzędzia Cromwell