Ścisk stolarski średni G 12" Kennedy KEN5392120K PRO20
dostępny
Cena regularna:
546,00 zł
Cena regularna:
443,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski średni G 12" Kennedy KEN5392120K
Kennedy KEN-539-2120K
Ścisk stolarski średni G 12"
KEN-539-2120K
Opis produktu
Ściski z antyobrotową ramą żebrową. Dla rzemieślników, warsztatów, garaży, stolarzy itd.Maksymalne obciążenie’
Tylko informacyjnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115491 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 300mm |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 500 |
| Waga całkowita | 7.68 |
| Szerokość całk./opak. | 230 |
| Throat Depth | 127mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 7.6 kg |
KEN5392120K
SCISK STOLARSKI SREDNI G 12" Kennedy
KEN-539-2120K
SM.CK016,305,8ZLNE
Narzędzia Cromwell