Ścisk stolarski średni G 4" Kennedy KEN5392040K
dostępny
Cena regularna:
39,84 €
Cena regularna:
32,39 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski średni G 4" Kennedy KEN5392040K
Kennedy KEN-539-2040K
Ścisk stolarski średni G 4"
KEN-539-2040K
Opis produktu
Ściski z antyobrotową ramą żebrową. Dla rzemieślników, warsztatów, garaży, stolarzy itd.Maksymalne obciążenie’
Tylko informacyjnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115453 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 1.42 |
| Szerokość całk./opak. | 115 |
| Nr produktu | KEN-539-2040K |
| Throat Depth | 52mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 1.4 kg |
KEN5392040K
SCISK STOLARSKI SREDNI G 4" Kennedy
KEN-539-2040K
SM.CK016,64,1ZLNE
Narzędzia Cromwell