Ścisk stolarski średni G 8" Kennedy KEN5392080K PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
58,98 €
Cena regularna:
47,95 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski średni G 8" Kennedy KEN5392080K
Kennedy KEN-539-2080K
Ścisk stolarski średni G 8"
KEN-539-2080K
Opis produktu
Ściski z antyobrotową ramą żebrową. Dla rzemieślników, warsztatów, garaży, stolarzy itd.Maksymalne obciążenie’
Tylko informacyjnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115477 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 200mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 380 |
| Waga całkowita | 3.95 |
| Szerokość całk./opak. | 170 |
| Nr produktu | KEN-539-2080K |
| Throat Depth | 100mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 3 kg |
KEN5392080K
SCISK STOLARSKI SREDNI G 8" Kennedy
KEN-539-2080K
SM.CK016,140,5ZLNE
Narzędzia Cromwell