Ścisk stolarski stalowy G 3" Kennedy KEN5391990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski stalowy G 3" Kennedy KEN5391990K
Kennedy KEN-539-1990K
Ścisk stolarski stalowy G 3"
KEN-539-1990K
Opis produktu
Spawana stalowa rama z chromowaną stalową śrubą, uchwytem i obrotnicą. Dla lekkiego użytku.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115408 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 75mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 160 |
| Waga całkowita | 0.295 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-539-1990K |
| Throat Depth | 35mm |
| Throat Type | Standard |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 321g |
KEN5391990K
SCISK STOLARSKI STALOWY G 3" Kennedy
KEN-539-1990K
SM.CK016,23,1ZLNE
Narzędzia Cromwell