Ścisk stolarski wysokowydajny G 2" Kennedy KEN5392220K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G 2" Kennedy KEN5392220K
Kennedy KEN-539-2220K
Ścisk stolarski wysokowydajny G 2"
KEN-539-2220K
Opis produktu
Ze stali kutej, żebrowa konstrukcja, anty-poślizgowa oprawa pardzo przydatne przy produkcji i spawaniu itp.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115507 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 50mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 140 |
| Waga całkowita | 0.475 |
| Szerokość całk./opak. | 65 |
| Throat Depth | 32mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 0.45 kg |
KEN5392220K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYDAJNY G 2" Kennedy
KEN-539-2220K
SM.CK016,42,9ZLNE
Narzędzia Cromwell