Ścisk stolarski wysokowydajny G 200mm 8" Kennedy KEN5392280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
331,30 zł
Cena regularna:
269,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G 200mm 8" Kennedy KEN5392280K KEN-539-2280K
- Zakres pracy: 200mm, 8"
- Zakres głębokości: 110mm (mierzony od osi)
- Waga: 4,5kg
- Mocna konstrukcja
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115545 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 200mm |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 360 |
| Waga całkowita | 4.54 |
| Szerokość całk./opak. | 170 |
| Głębokość od osi | 110mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 4.50 kg |
KEN5392280K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYDAJNY G 8" Kennedy
KEN-539-2280K
SM.CK016,185,6ZLNE
Narzędzia Cromwell