Ścisk stolarski wysokowydajny G 4" Kennedy KEN5392240K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
46,00 €
Cena regularna:
37,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G 4" Kennedy KEN5392240K
Kennedy KEN-539-2240K
Ścisk stolarski wysokowydajny G 4"
KEN-539-2240K
Opis produktu
Ze stali kutej, żebrowa konstrukcja, anty-poślizgowa oprawa bardzo przydatne przy produkcji i spawaniu itp.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115521 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 1.27 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Throat Depth | 52mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 1.40 kg |
KEN5392240K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYDAJNY G 4" Kennedy
KEN-539-2240K
SM.CK016,109,5ZLNE
Narzędzia Cromwell