Ścisk stolarski wysokowydajny G głęboki 2" Kennedy KEN5392620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski wysokowydajny G głęboki 2" Kennedy KEN5392620K
Kennedy KEN-539-2620K
Ścisk stolarski wysokowydajny G głęboki 2"
KEN-539-2620K
Opis produktu
Specjalistyczne ściski wykonane ze stali kutej z bardzo głębokimi szczękami do ściskania elementów o większych gabarytach, gdzie większy wysięg jest wskazany.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115644 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 60mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 145 |
| Waga całkowita | 0.485 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Throat Depth | 60mm |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 460g |
KEN5392620K
SCISK STOLARSKI WYSOKOWYDAJNY G GLEBOKI 2" Kennedy
KEN-539-2620K
SM.CK016,42,7ZLNE
Narzędzia Cromwell