Sercówka linowa 4mm techniczna Matlock MTL9783810K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sercówka linowa 4mm techniczna Matlock MTL9783810K
Matlock MTL-978-3810K
MTL9783810K
4mm HEART SHAPED WIRE ROPE THIMBLE (PK-4) Matlock
MTL-978-3810K
SM.CK016,9,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jest to pętla wykonana z metalu, która tworzy oczko dla liny, aby zapobiegać jej
nadmiernemu zużyciu i ścieraniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067875 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 1 1/8" cal |
| Długość | 28 mm |
| Rope Diameter | 4 mm |
| Rope Diameter | 5/32" cal |
| Supplier Part No. | 839-PP0004ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 28mm 1-3/8" cal |
| Typ produktu | Rope Thimbles |
| Size | 4mm 5/32" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 4 |