Siedzenie ruchome watowe pod samochód Kennedy KEN5037340K
dostępny
Cena regularna:
388,10 zł
Cena regularna:
315,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siedzenie ruchome watowe pod samochód Kennedy KEN5037340K
Kennedy KEN-503-7340K
SIEDZENIE ruchome pod SAMOCHOD
KEN-503-7340K
Opis produktu
Siedzenie posiada jeszcze podstawkę mogącą służyć jako półka nanarzędzia.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140002517 |
| Kod eCl@ss | 28019090 |
| Wysokość | 355mm |
| Długość | 365mm |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 370 |
| Waga całkowita | 4.685 |
| Szerokość całk./opak. | 145 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Seat |
| Kod UNSPSC | 24101508 |
| Waga elementu | 3.50 kg |
| Szerokość | 355mm |
KEN5037340K
SIEDZENIE RUCHOME POD SAMOCHOD Kennedy
KEN-503-7340K
SM.CK016,143,8ZLNE
Narzędzia Cromwell