Skladana ścianka białych tablic magnetycznych 1200x900mm Offis OFI8360350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAGNETIC FOLDING DRYWIPEBOARD 1200x900mm Offis OFI8360350K
Offis OFI-836-0350K
OFI8360350K
MAGNETIC FOLDING DRYWIPEBOARD 1200x900mm Offis
OFI-836-0350K
SM.CK016,353,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obramowana kolorem srebrnym składana tablica biała.
Wymiary: 1200 x 900mm z dwoma składanymi panelami końcowymi, które podwajają powierzchnię prezentacyjną. Panele można zamykać, na przykład aby ukryć informacje poufne. W zestawie pojemnik na markery oraz uchwyty ścienne.
Wymiary: 1200 x 900mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 900 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Waga całkowita | 12.7 |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Producent | Offis |
| Supplier Part No. | 8360350K |
| EAN13 Barcode | 5036140060012 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 900mm |
| Numer produktu | FFB-2 |
| Typ | |
| Szerokość | 1200mm |