Składana torba narzędziowa 450x330x80mm Kennedy KEN5932850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$245.66
Cena regularna:
$199.73
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Składana torba narzędziowa 450x330x80mm Kennedy KEN5932850K
Kennedy KEN-593-2850K
Skladana Torba narzędziowa 450x330x80mm
KEN-593-2850K
Opis produktu
Wykonana z mocnego materiału kordurowego z wzmocnionymi rękojeściami z nylonu. Dwa ruchome panele narzędziowe z unikalnym systemem przestawiania narzędzi, ceramiczny futerał na gorące lutownice, 3 kieszenie na małe detale. Zamykana na zamek błyskawiczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143487 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 80mm |
| Długość całk./opak. | 450mm |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| Waga elementu | 2.10 kg |
| Szerokość | 330mm |
KEN5932850K
SKLADANA TORBA NARZEDZIOWA 450x330x80mm Kennedy
KEN-593-2850K
SM.CK016,494,5ZLNE
Narzędzia Cromwell