Skobel na płytce Matlock MTL9784720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skobel na płytce Matlock MTL9784720K
Matlock MTL-978-4720K
MTL9784720K
50mmx50mm STAPLE ON PLATE GALVANISED Matlock
MTL-978-4720K
SM.CK016,10,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szeroka gama akcesoriów pasujących do elastycznych złącz, lin i łańcuchów. Do mocowania na stałe łańcuchów lub lin do ściany lub słupków ogrodzeniowych.
Wykończenie: galwanizowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140069466 |
| Finish | Galvanised |
| Plate | 2" cal |
| Plate | 50 mm |
| Staple | 2" cal |
| Staple | 50 mm |
| Supplier Part No. | 512XPP000GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm |
| Typ produktu | Staple On Plate |
| Size | 50 x 50mm 2 x 2" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 1 |