Skrobak opadowy zatrzaskowy 6" Kennedy KEN5887470K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak opadowy zatrzaskowy 6" Kennedy KEN5887470K
Kennedy KEN-588-7470K
SKROBAK OPADOWY zATRZASKOWY 6"
KEN-588-7470K
Opis produktu
Prześlizguje się ponad małymi przeszkodami i opada w położenie pionoweumożliwiając wyciągnięcie materiału.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140035539 |
| Kod eCl@ss | 36000000 |
| Scraper Size | 150mm |
| Scraper Size | 6" calowe |
| Nr produktu | Z1772 |
| Typ | Lockfast |
| Kod UNSPSC | 20111610 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5887470K
SKROBAK OPADOWY zATRZASKOWY 6" Kennedy
KEN-588-7470K
SM.CK016,23,8ZLNE
Narzędzia Cromwell