Skrobak trójkątny 100mm 4" do metalu Kennedy KEN5182440K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak trójkątny 100mm 4" Kennedy KEN5182440K KEN-518-2440K
- Długość ostrza: 100mm, 4"
- Długość całkowita: 190mm
- Przekrój: trójkątny
Użyteczny w warsztacie narzędziowym i lekkich prac inżynieryjnych. Używane na małych łożyskach i tulejach i w ciasnych kątach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111615 |
| Kod eCl@ss | 21040801 |
| Długość | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 190 |
| Waga całkowita | 56g |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 27112009 |
| Szerokość | 8mm |