Skrzynka narzedziowa 11-szufladowa Kennedy KEN5945780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
744,10 €
Cena regularna:
604,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzedziowa 11-szufladowa Kennedy KEN5945780K
Kennedy KEN-594-5780K
Skrzynka narzędziowa, 11-szufladowa
KEN-594-5780K
Opis produktu
Wykonane z grubościennej stali z podwójnymi ściankami bocznych paneli i spawanymi połączeniami dla uzyskania dodatkowej sztywności. Powleczone trwałą powłoką proszkową na bazie epoksydowej. Całkowicie wysuwane szuflady dla uzyskania pełnego dostępu. Płynny ruch szuflad na prowadnicach z łożyskami kulkowymi i mechanizmem quick release (szybkie uwalnianie). Wyposażone w matę wierzchnią i wykładziny szuflad. Całkowicie zamykane na klucz. Bardzo wytrzymałe kółka 125x50 mm przeznaczone do dużych obciążeń, wyposażone w dwa hamulce. Dopuszczalne obciążenie statyczne jednego kółka wynosi 100 kg.Obciążenie szuflad powinno być rozłożone równomiernie. Szafki na kółkach, kiedy są obciążone, nie nadają się do częstego ich przemieszczania i powinny być tylko przepychane.
11-szufladowa skrzynka z blatem
Przedział górny (SxGxW): 1020x390x100 mm.
Rozmiary szuflad (SxGxW):
5 szuflad 580x418x52mm. 1 szuflada 580x418x109mm.
4 szuflady 275x418x52mm. 1 szuflada 275x418x165mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kolor | Red |
| Kod EAN13 | 5036140010277 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 460mm |
| Wysokość całk./opak. | 530mm |
| Szerokość całk./opak. | 1030mm |
| Nr produktu | TBT3411-X |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 94.0 kg |
KEN5945780K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA, 11-SZUFLADOWA Kennedy
KEN-594-5780K
SM.CK016,2530ZLNE
Narzędzia Cromwell