Skrzynka narzędziowa i taca monterska TTT445 Kennedy KEN5932300K
dostępny
Cena regularna:
35,72 €
Cena regularna:
29,04 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa i taca monterska TTT445 Kennedy KEN5932300K
Kennedy KEN-593-2300K
Skrzynka narzędziowa & TACA MONTERSKA TTT445
KEN-593-2300K
Opis produktu
Wykonana z przeciwudarowego plastiku. Wewnętrzna taca monterska ma 8 przegródek i rączkę. Na pokrywie wytłoczony przymiar metryczny. Rękojeść skrzynki blokuje pokrywę podczas podniesienia. Skrzynka posiada bardzo mocne fortepianowe zawiasy zapięcia i otwór pod zamknięcie na kłódkę.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Tool Box |
| Kod EAN13 | 5036140017986 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość całk./opak. | 220mm |
| Długość całk./opak. | 445mm |
| Waga całkowita | 1.49 |
| Szerokość całk./opak. | 240mm |
| Nr produktu | 30 |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
KEN5932300K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA & TACA MONTERSKA TTT445 Kennedy
KEN-593-2300K
SM.CK016,85,9ZLNE
Narzędzia Cromwell