Skrzynka narzędziowa z wkładką na kółkach TTW650 Kennedy KEN5932340K PRO20
dostępny
Cena regularna:
$76.29
Cena regularna:
$62.03
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa z wkładką na kółkach TTW650 Kennedy KEN5932340K
Kennedy KEN-593-2340K
Skrzynka narzędziowa z wkładka, na kółkach TTW650
KEN-593-2340K
Opis produktu
Wykonana z przeciwudarowego plastiku. Chowana boczna rączka do ciągnięcia skrzynki na kółkach. 2 dużę czołowe zatraski i otwór pod kłódkę. W pokrywie 3 przezroczyste pojemniki na małe detale. Wkładka/taca wewnętrzna ma 5 przegródek. Waga: 3.30kg.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140017153 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość całk./opak. | 300mm |
| Długość całk./opak. | 645mm |
| Waga całkowita | 3.44 |
| Szerokość całk./opak. | 280mm |
| Nr produktu | 00430 |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 3.30 kg |
KEN5932340K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA Z WKLADKA, NA KOLKACH TTW650 Kennedy
KEN-593-2340K
SM.CK016,155,3ZLNE
Narzędzia Cromwell