Skrzynka narzędziowa ze stali nierdzewnej 4-szufladowa Kennedy KEN5941540K KEN-594-1540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
3 430,00 zł
Cena regularna:
2 788,62 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka narzędziowa ze stali nierdzewnej 4-szufladowa Kennedy KEN5941540K KEN-594-1540K
Kennedy KEN-594-1540K
Skrzynka narzędziowa ze stali nierdzewnej, 4-szufladowa
KEN-594-1540K
Opis produktu
Wykonana z grubościennej stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami bocznych paneli i spawanymi połączeniami dla uzyskania dodatkowej sztywności. Płynny ruch szuflad na prowadnicach z łożyskami kulkowymi i mechanizmem quick release (szybkie uwalnianie). Całkowicie zamykana na klucz. Obciążenie szuflad powinno być rozłożone równomiernie. Odpowiednia do zastosowania w służbie zdrowia i w kateringu.Skrzynka 4-szufladowa
Wymiary szuflad (SxGxW): 4 szt. - 597x428x90 mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140036130 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 470mm |
| Wysokość całk./opak. | 513mm |
| Szerokość całk./opak. | 673mm |
| Nr produktu | TBT4304-S |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 44 kg |
KEN5941540K
SKRZYNKA NARZEDZIOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ, 4-SZUFLADOWA Kennedy
KEN-594-1540K
SM.CK016,3175ZLNE
Narzędzia Cromwell