Skrzynka uciosowa bukowa 9"x3" Kennedy KEN5976090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka uciosowa bukowa 9"x3" Kennedy KEN5976090K
Kennedy KEN-597-6090K
Skrzynka UCIOSOWA BUKOWA 9"x3"
KEN-597-6090K
Opis produktu
Do prowadzenia piły ręcznej przy piłowaniu poprzecznym iskośnym.Stałe nacięcia 45° i 90°. Można używać przy cięciu z lewej i prawej strony.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał ostrza | |
| Block Material | Beechwood |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144460 |
| Kod eCl@ss | 21040200 |
| Zawiera | |
| Internal Length | 230mm |
| Internal Length Dimensions | 230mmx76mm |
| Internal Width | 76mm |
| Mitre Angle | 45°; 90° stopni |
| Długość całk./Head Size | 230mm |
| Waga całkowita | 0.885 |
| Typ | Mitre Block |
| Kod UNSPSC | 60121409 |
KEN5976090K
SKRZYNKA UCIOSOWA BUKOWA 9"x3" Kennedy
KEN-597-6090K
SM.CK016,43,5ZLNE
Narzędzia Cromwell