Smar o wysokiej zawartości litu EP2 5kg Solent SOL7405105C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smar o wysokiej zawartości litu EP2 5kg Solent SOL7405105C
Solent SOL-740-5105C
SOL7405105C
EP2 HIGH LOAD LITHIUM GREASE 5KG Solent
SOL-740-5105C
SM.CK016,171,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
So-Grease EP2
Wysokowydajny smar z dużą zawartością litu. Zawiera dodatki dla ekstremalnego ciśnienia, które umożliwiają stosowanie z warunkach wysokiego obciążenia. Zawiera dodatki przeciw rdzewieniu aby zapobiegać korozji. Zawiera również antyutleniacze
w celu przedłużenia żywotności produktu. Wysoka stabilność żywotności/wysoka odporność na utlenianie.
Cartrige = Wkład
Tub = Tuba
Pail = Wiadro
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Solent Lubricants Plus |
| Container Type | Tub |
| EAN13 Barcode | 5036140248045 |
| Size | 5.00 kg |
| Supplier Part No. | SOL-740-5105C |
| UNSPSC Code | 15121900 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Container Type | Tub |
| Features | Contains Anti-Rust Additives High Ageing Stability High Oxidation Stability Lead Free |
| Size | 5kg |
| For Use On | Metal |
| Standard, norma | |
| Operating Temperature Range | -25 to 130 °C degree Celsius |