Spawarka inwertorowa 200A RD-IW220
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Maszyny Raider są również szeroko rozpowszechnione w branży budowlanej. Gama oferowanych narzędzi może zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, w zależności od wymagań i skali prac.
Model Inwerter RD-IW220 to niezawodne, wydajne i bardzo wydajne urządzenie spawalnicze maszyna. Kompaktowy rozmiar i waga sprawiają, że inwerter elektryczny jest wygodny i łatwy w transporcie, przechowywaniu i użytkowaniu.
Ten typ elektrogenów przekształca częstotliwość 50-60 HZ na 100 KHZ za pośrednictwem tranzystora MOSFET, a następnie zmniejsza napięcie i przekształca prąd przemienny na stały, znacznie zwiększając napięcie wyjściowe. .
- Tego rodzaju elektrogeny przetwarzają częstotliwość 50-60 Hz na 100 KHZ za pośrednictwem MOSFET-u (MOSFET), a następnie zmniejszają napięcie i przekształcają prąd zmienny na prąd stały, znaczne zwiększenie napięcia wyjściowego
| Średnica elektrody | 1,5 - 4 mm |
| Zakres prądu | 20 - 200 A |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowe — sieć elektryczna |
| Długość kabla | 2 m |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 28 V |
Wyposażenie:
| Uchwyt | 1 szt. |
| Szczotka druciana | 1 szt. |
| Maska spawalnicza | 1 szt. |