Sportowa torba narzędziowa 20" Swiss Packs SWP5930060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sportowa torba narzędziowa 20" Swiss Packs SWP5930060K
Swiss Packs SWP-593-0060K
SWP5930060K
20" SPORTS BAG DARK GREY/LIGHT GREY Swiss Packs
SWP-593-0060K
SM.CK016,90,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Universal Holdall
Swiss+Packs suitcases, trolley cases and holdalls are the smart solution to all your travel requirements, stylish two-tone designs and packed with features. They are a must for the tourist, traveller and business person alike!
A versatile and well constructed holdall that's hardwearing and water resistant. Features include tough webbing side handles and shoulder strap, interior zipped mesh pocket, pockets at each end, and a front u-shaped pocket with interior zip security.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissPacks |
| EAN13 Barcode | 5036140189850 |
| Supplier Part No. | SWP-593-0060K |
| UNSPSC Code | 53120000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 520 |
| Wysokość | 290mm |
| Materiał | |
| Typ | Holdall Shoulder Bag |
| Szerokość | 300mm |