Sprzączki taśmowe 16mm 1000szt. Avon AVN8350850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
16mm GALVANISED BUCKLES 3.5mm WIRE (pudełko 1000) Avon AVN8350850K
Avon AVN-835-0850K
AVN8350850K
16mm GALVANISED BUCKLES 3.5mm WIRE (BOX-1000) Avon
AVN-835-0850K
SM.CK016,305,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ocynkowane sprzączki do używania z polipropylenem i taśmą kompozytową.
Dostępna w trzech różnych grubościach.
Zawartość opakowania: 1000 sprzączek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324947 |
| Size | 16 mm |
| Supplier Part No. | 8350850K |
| Grubość | 3.5 ? mm |
| UNSPSC Code | 31162406 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Galvanised Steel |
| Długość całkowita | m metre 16mm |
| Szerokość całk. | 3.50mm |
| Typ produktu | Strapping Buckle |
| Sealing Type |