Średnicówka teleskopowa A 8-12mm nastawna Kennedy KEN5181174K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa A 8-12mm nastawna Kennedy KEN5181174K
Kennedy KEN-518-1174K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'A' 8-12mm
KEN-518-1174K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | A |
| Kod EAN13 | 5036140110717 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 115mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Size Range | 5/16" - 1/2" in |
| Size Range | 8 - 12mm |
| Nr produktu | KEN-518-1174K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 30g |
KEN5181174K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'A' 8-12mm Kennedy
KEN-518-1174K
SM.CK016,21,1ZLNE
Narzędzia Cromwell