Średnicówka teleskopowa B 12-19mm nastawna Kennedy KEN5181175K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa B 12-19mm nastawna Kennedy KEN5181175K
Kennedy KEN-518-1175K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'B' 12-19mm
KEN-518-1175K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | B |
| Kod EAN13 | 5036140110724 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 115mm |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Size Range | 12 - 19mm |
| Size Range | 1/2" - 3/4" in |
| Nr produktu | KEN-518-1175K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 30g |
KEN5181175K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'B' 12-19mm Kennedy
KEN-518-1175K
SM.CK016,21,9ZLNE
Narzędzia Cromwell