Średnicówka zegarowa 50-150mm precyzyjna Oxford Precision OXD3151500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka zegarowa 50-150mm precyzyjna Oxford Precision OXD3151500K
Oxford Precision OXD-315-1500K
OXD3151500K
Średnicówka zegarowa precyzyjna 50-150mm Oxford OXD3151500K
OXD-315-1500K
Opis produktu
Średnica tarczy zegarowej 29mm 1 1/8"Użyteczne do szybkiego dokładnego pomiaru wielkości, współosiowości zbieżności itd. z szeroką gamą otworów. Do użycia w warsztacie i do kontroli. Wszystkie modele mają jedno stałe i jedno ruchome kowadełko i samo nastawną śrubę pomiarową. Punkt odniesienia może być ustawiony przez użycie a stałego pierścienia lub mikrometru. Należy wyzerować średnicówkę do tego punktu przez obrót tarczy czujnika ustawiając ją na 0. Aby sprawdzać tolerancje otworu należy ustawić wskaźniki tolerancji wg życzenia. Kowadełka maja sprężyny rozszerzające się w otworze. Dokładny odczyt zapewni zachowanie równoległości trzpienia czujnika z osią otworu. Wszystkie modele mają wymienne kowadełka (przedłużacze) do pomiaru pełnego zakresu otworów.
Dostarczane w twardej walizce.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bore Depth | 240mm |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154193 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Range | 50-150mm |
| Nr produktu | OXD-315-1500K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 1.28 kg |
SM.CK016,492ZLNE