Śruba M10x45 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004560A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M10x45 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004560A
Qualfast QFT-600-4560A
QFT6004560A
M10 x 45 ŚRUBA DIN 912 Z GWINTERM NA CAŁEJ DŁUG. Qualfast
QFT-600-4560A
KC-016,393,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140302846 |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-4560A |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 16mm |
| Długość | 45mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 10mm |
| Standard, norma | BS 4168-1 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 8mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |