Śruba M10x50 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008141B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M10x50 din912 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008141B
Qualfast QFT-600-8141B
QFT6008141B
M10 x 50 ŚRUBA DIN 912 CYNK. Qualfast
QFT-600-8141B
KC-016,118,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140256637 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8141B |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 16mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Head Depth | 10mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 8mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |