Śruba M12x25 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008143C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M12x25 din912 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008143C
Qualfast QFT-600-8143C
QFT6008143C
M12 x 25 ŚRUBA DIN 912 CYNK. Qualfast
QFT-600-8143C
KC-016,92,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140256668 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8143C |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 18mm |
| Długość | 25mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Head Depth | 12mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 10mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |