Śruba M12x60 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009117H QFT-600-9117H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M12x60 DIN 7984 Qualfast QFT6009117H QFT-600-9117H
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 10.9. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140303904 |
| Długość całkowita pod łbem | 60 mm |
| Supplier Part No. | 6009117H |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa | 10.9 |
| Średnica łba | 18mm |
| Długość | 60mm |
| Materiał | Stal |
| Długość części nagwintowanej | 30mm |
| Gwint | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Wysokość główki | 12mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Rozmiar klucza imbusowego | 10mm |
| Kształt główki | Niski cylindryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |