Folia stalowa 0,008"x6"x100" precyzyjna taśma do ustawiania maszyn Indexa IND4151019K PRO20 [TPN4150001K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
147,72 zł
Cena regularna:
120,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
0.008"x6"x100" STEEL SHIM Indexa IND4151019K
IND-415-1019K
Steel Shims - Inch Sizes
6" x 100" roll in a range of thicknesses from 0.001" to 0.031".
Also available in a 12 piece pack - see 415-105.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140249721 |
| eCl@ss Code | 20270290 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 0.69 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 4151019K |
| Grubość | 0.008 in |
| UNSPSC Code | 31231400 |
| Waga | 690 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm 100" " cal |
| Materiał | Stal |
| Grubość | mm 0.008" cal |
| Szerokość | mm 6" cal |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Tensile Strength | psi pounds per square inch Nmm |
| Slot Size |