Śruba M16x65 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008177R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M16x65 din912 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008177R
Qualfast QFT-600-8177R
QFT6008177R
M16x65 śruba DIN 912 CYNK. Qualfast
QFT-600-8177R
SM.CK016,348,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140303461 |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Supplier Part No. | 6008177R |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 24mm |
| Długość | 65mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Head Depth | 16mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 14mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |