Śruba M20x65 imbusowa din912 ocynkowana 12.9 100szt. Qualfast QFT6008182T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M20x65 śruba z łbem walcowym imbusowym din912 ocynkowana 12.9 100szt. Qualfast QFT6008182T
Qualfast QFT-600-8182T
QFT6008182T
M20x65 śruba z łbem walcowym z gniazdem 6-kątnym DIN 912 CYNK. 12.9 Qualfast
QFT-600-8182T
SM.CK016,768,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140303485 |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Supplier Part No. | 6008182T |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 30mm |
| Długość | 65mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Head Depth | 20mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 17mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |