Śruba M24x280 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6001203R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M24x280 din912 12.9 Qualfast QFT6001203R
Qualfast QFT-600-1203R
QFT6001203R
M24x280 śruba DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-1203R
SM.CK016,5670ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140302624 |
| Długość całkowita | 280 mm |
| Supplier Part No. | 6001203R |
| Rozmiar gwintu | M24 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 36mm |
| Długość | 280mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M24 |
| Head Depth | 24mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 19mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |