Śruba M3x14 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6000932J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M3x14 din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6000932J
Qualfast QFT-600-0932J
QFT6000932J
M3x14 śruba DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-0932J
SM.CK016,12,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140052253 |
| Długość całkowita | 14 mm |
| Supplier Part No. | 6000932J |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 5.5mm |
| Długość | 14mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Head Depth | 3mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 2.5mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |