Śruba M4x16 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. F07080040016
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x16 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. F07080040016 MTM
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości stal stopowa. Klasa 8.8. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowania zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140303539 |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Supplier Part No. | 6009004E |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa wytrzymałości | 8.8 |
| Średnica łba | 7mm |
| Długość | 16mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Typ łba | Niski łeb |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |