Śruba M4x20 A2 nierdzewna imbusowa din912 100szt. Qualfast QFT6065948A PRO19-20 MT0M51050040020.200 MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x20 A2 din912 100szt. Qualfast QFT6065948A
Qualfast QFT-606-5948A
QFT6065948A
M4x20 A2 śruba DIN 912 Qualfast
QFT-606-5948A
SM.CK016,22,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screws, Metric - A2 Stainless Steel - BS EN ISO 4762 DIN 912
Manufactured from stainless steel to prevent rusting or where high temperatures are a consideration. Suitable for all high tensile applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C. Dimensions to BS EN ISO 4762 DIN 912.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140032552 |
| Supplier Part No. | 6065948A |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 70 |
| Head Diameter | 7.22 mm |
| Długość | 20 mm |
| Materiał | A2 Stainless Steel |
| Skok | |
| Gwint | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | ASME B18.3.1M BS 4168-1 DIN 912 ISO 4762 NEN 1241 NF E25-125 |
| Driver Head Size | 3.0mm Hex socket mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |