Śruba M4x30 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008106D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x30 din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008106D
Qualfast QFT-600-8106D
QFT6008106D
M4 x 30 ŚRUBA DIN 912 (12.9) CYNK. Qualfast
QFT-600-8106D
KC-016,15,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140256583 |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8106D |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 7mm |
| Długość | 30mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 3mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |