Śruba M5x50 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008116G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x50 din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008116G
Qualfast QFT-600-8116G
QFT6008116G
M5x50 śruba DIN 912 12.9 CYNK. Qualfast
QFT-600-8116G
SM.CK016,40,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | 6008116G |
| EAN13 Barcode | 5036140242319 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |