Śruba M6x16 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009044E M07105060016 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M6x16 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009044E
Śruba M6x15 DIN 7984 Qualfast QFT6009044E
Qualfast QFT-600-9044E
QFT6009044E
KC-016,42ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140303669 |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-9044E |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 8.8 |
| Head Diameter | 10mm |
| Długość | 16mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Wysokość łba | 4mm |
| Standard, norma | DIN 6912 DIN 7984 |
| Driver Head Size | 5mm |
| Head Shape | Low Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |