Śruba M6x20 din7984 10.9 imbusowa niski łeb 100szt. Qualfast QFT6009046G PRO19 MTM AG
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M6x20 DIN 7984 Qualfast QFT6009046G
Qualfast QFT-600-9046G
QFT6009046G
M6x20 śruba DIN 7984 Qualfast
QFT-600-9046G
SM.CK016,42ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej jakości stal stopowa wg BS EN ISO 898/1 Skala 10.9. Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane):300°C. DIN 7984.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140256729 |
| Długość całk. | 20 mm |
| Supplier Part No. | 6009046G |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa śruby | 8.8 |
| Średnica główki śruby | 10 mm |
| Długość | 20 mm |
| Materiał | Stal |
| Skok | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Wysokość główki | 6 mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Rozmiar klucza | 5 mm |
| Kształt główki śruby | Niski cylindryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Obróbka powierzchni śruby | Standardowa, kąpiel olejowa |
| Rodzaj gniazda pod klucz | Gniazdo sześciokątne imbusowe |