Śruba M6x25 A2 nierdzewna imbusowa din912 100szt. Qualfast QFT6065985P M51050.060.025M200 MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M6x25 A2 imbusowa ampulowa din912 100szt. Qualfast QFT6065985P
Qualfast QFT-606-5985P
QFT6065985P
M6x25 A2 śruba z łbem SZEŚĆ. DIN 912 Qualfast
QFT-606-5985P
SM.CK016,29,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screws, Metric - A2 Stainless Steel - BS EN ISO 4762 DIN 912
Manufactured from stainless steel to prevent rusting or where high temperatures are a consideration. Suitable for all high tensile applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C. Dimensions to BS EN ISO 4762 DIN 912.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140032668 |
| Supplier Part No. | 6065985P |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 70 |
| Head Diameter | 10.22 mm |
| Długość | 25 mm |
| Materiał | A2 Stainless Steel |
| Skok | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 6 mm |
| Standard, norma | ASME B18.3.1M BS 4168-1 DIN 912 ISO 4762 NEN 1241 NF E25-125 |
| Driver Head Size | 5.0mm Hex socket mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |