Śruba M6x40 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004521B MTMX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M6x40 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004521B
Qualfast QFT-600-4521B
QFT6004521B
M6x40 śruba DIN 912 GWINT NA CAŁEJ DŁUG. Qualfast
QFT-600-4521B
SM.CK016,154ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140242203 |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Supplier Part No. | 6004521B |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 10mm |
| Długość | 40mm |
| Materiał | Stal |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 6mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 5mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |