Śruba M6x70 imbusowa din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004525F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M6x70 din912 pełny gwint do łba 100szt. Qualfast QFT6004525F
Qualfast QFT-600-4525F
QFT6004525F
M6 x 70 ŚRUBA DIN 912 GWINT NA CAŁEJ DŁUG. Qualfast
QFT-600-4525F
KC-016,388,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140302792 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-4525F |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 10mm |
| Długość | 70mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 6mm |
| Standard, norma | BS 4168-1 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 5mm |
| Head Shape | Cylindrical Head |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |