Śruba M8x14 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008128L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M8x14 din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008128L
Qualfast QFT-600-8128L
QFT6008128L
M8x14 śruba DIN 912 12.9 CYNK. Qualfast
QFT-600-8128L
SM.CK016,31,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z wysokiej jakości stali zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Odpowiednie do zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymiałości. Maks. temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | 6008128L |
| EAN13 Barcode | 5036140303195 |
| Długość całkowita | 14 mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 13mm |
| Długość | 14mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Skok gwintu | |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Head Depth | 8mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 6mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |