Śruba M8x25 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6001010Q MET07000-080-025F200 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M8x25 din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6001010Q
Qualfast QFT-600-1010Q
QFT6001010Q
M8x25 śruba DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-1010Q
SM.CK016,47,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140031319 |
| Długość całk. | 25 mm |
| Supplier Part No. | 6001010Q |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 13 mm |
| Długość | 25 mm |
| Materiał | Stal |
| Skok | |
| Gwint | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Head Depth | 8 mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 6 mm |
| Kształt łba | Walcowy, cylindryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |