Śruba Torx No8x3/4" samogwintująca z zabezpieczeniem A2 nierdzewna łeb stożkowy 100szt. Qualfast QFT6373418V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8x3/4" A2 ST/ST TAMPER Torx CSK SELF TAPPER Qualfast QFT6373418V
Qualfast QFT-637-3418V
QFT6373418V
8x3/4" A2 ST/ST TAMPER TORX CSK SELF TAPPER Qualfast
QFT-637-3418V
SM.CK016,35ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal nierdzewna A2 - łeb stożkowy
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140319936 |
| Długość | 3/4" cal |
| Supplier Part No. | QFT-637-3418V |
| Rozmiar gwintu | No.8 |
| UNSPSC Code | 31161511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm 3/4" " cal |
| Materiał | A2 Stainless |
| Rozmiar gwintu | No.8 |
| Head Shape | Countersunk |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | TX with Pin |